بایگانی/آرشیو وبگاه ها

دانلود طرح روسری بوته جقه کد ۲۱۷

دانلود طرح روسری بوته جقه

دانلود طرح روسری بوته جقه برای چاپ روی پارچه بصورت پترن و الگوی مکمل ، اگر هر فایل کنار هم چیده شود مکمل طرح مجاور می شود و بصورت مکمل در اندازه مختلف بصورت چاپ سابلیمیشن یا دیگر روش های چاپ روی روسری قابل چاپ می باشد. نموهای زیر طرح موجود در این فایل می باشد که بصورت وکتور بوته ... بیشتر بخوانید »

وکتور طرح های شمسه کد ۲۰۱

وکتور طرح شمسه

وکتور طرح شمسه در حالت گرد ، این مجموعه وکتور که در قالب فایل ایلستریتور و کورل آماده شده است ، در این دو برنامه قابل ویرایش است و شما می توانید در این محیط ها اقدام به ادیت این فایل ها نمایید . در این مجموعه ۴ مدل شمسه وجود دارد. در کنار  این مدل ها علاوه بر وکتور ... بیشتر بخوانید »

وکتور گل و مرغ کد۱۹۹

وکتور گل و مرغ

وکتور گل و مرغ با فرمت های ایلستریتور و کورل – AI و CDR مناسب برای ایجاد حکاکی روی متریال های مختلف و قابل ویرایش در محیط برنامه ایلستریتور . این وکتور گل و مرغ قابل استفاده در دستگاه های کاترپلاتر و دستگاه های سندبلاست و CNC برش لیزر و حکاکی بوده و شما باید متناسب با تنظیم دستگاه و ... بیشتر بخوانید »

وکتور آشپزی و رستوران کد ۱۴۶

وکتور نمادهای آشپزی برای طراحی لوگو رستوران و برندینگ یک رستوران و همچنین طراحی انواع ست رستوران . در این پکیج علاوه بر فایل های وکتور که بصورت AI بوده و در کورل و ایلاستریتور نیز قابل ویرایش است یک مجموعه طراحی شده برای امور تبلیغات رستوران نیز وجود دارد. شما بعد از پرداخت موفق این مبلغ فایل وکتور را ... بیشتر بخوانید »